משרדים בלילה

 

משמעות המונח 'חשמל חכם' נוגעת לאופן צריכת החשמל. חברת אנג'יס מאפשרת ללקוחותיה להשתמש בכל רגע נתון במקור אנרגיה זול, זמין ויעיל יותר המתקבל ממגוון מקורות גנרציה. כך, למשל, ניתן להפעיל חשמל חכם בבית פרטי, בניין, עיר, אוניברסיטה או קיבוץ. כל גוף כזה יכול לנהל את צריכת החשמל שלו כך שחשבונות החשמל שיתקבלו יהיו נמוכים ככל הניתן, ורמת זיהום האוויר תהיה קטנה ככל האפשר, וכל ההתנהלות הנוגעת לצריכת אנרגיה תיעשה באופן חכם.

 

אף אחד לא נשאר מאחור

חשמל הוא שירות חיוני. חברת אנג'יס מבטיחה שבעתיד הלא רחוק, היתרונות של התקנת מונים חכמים תתאים לכולם. אבל לא מספיק שחשמל חכם כבר כאן, עכשיו יש צורך להשתמש בו באופן פעיל. פריסת מוני חשמל חכמים צברה פופולאריות מהירה ברחבי העולם. בסין כבר קיים השימוש בחשמל חכם ברמה של 71% מנפח הצריכה השנתית של החשמל. התרחבות משמעותית התרחשה גם בארצות הברית כשהממשלה הודיעה בשנת 2012 שתשתמש בחשמל חכם לרשת החלוקה עם פריסה של 1.8 מיליון מוני חשמל חכמים. בקנדה חברות אנרגיה מספקות חשמל חכם לשטחים של 3.75 מיליון מטרים רבועים.

 

יתרונות השימוש בחשמל חכם

חשוב להבין את היתרונות העיקריים של מעבר לשימוש בחשמל חכם:

 

חיוב מדויק

מוני חשמל חכמים מבטיחים שקיפות של שליטת הצרכנים בצריכת האנרגיה שלהם. עידן קריאה פיזית של מוני חשמל ייעלם עם כניסת השימוש בחשמל חכם באופן נרחב לבתים פרטיים ולעסקים. בראייה של שינם קדימה, עם כניסת עידן החשמל החכם ליותר גזרות בשוק הישראלי, ניתן יהיה לתפעל גנרטורים ותשתיות בעיתוי אופימלי. כך ייוצר איזון בין דרישות האנרגיה ואספקת ההבטחה לסביבה שפועלת על חשמל חכם בטווח הארוך.

 

בניית רשת מונים חכמה

המומחים בחברת אנג'יס מיומנים בהתמודדות עם בעיות מבצעיות. אנחנו עוזרים למבנים תעשייתיים ולבתים פרטיים להפחית את עלויות התפעול ולייעל את ניהול עומס החשמל. בנוסף, הלקוחות שלנו מעודכנים וזוכים לפתרונות מהירים לבעיות, עם שירות לקוחות מעולה וחיובים מדויקים. התהליכים העסקיים המצוינים שלנו מתמזגים עם אסטרטגיות יעילות לניהול קשרי לקוחות, ומעבר לשימוש בטכנולוגיות ידידותיות למשתמש.

 

כולם מרוויחים: עלות מופחתת של שימוש בחשמל ותרומה לאיכות הסביבה

באמצעות שיתופי פעולה בינלאומיים, יש לנו את הכלים לממש את היתרונות הקשורים לחשמל חכם, להפחית את העלות הכוללת של צריכת האנרגיה ובכך לשפר את ההתנהלות הכלכלית של מבנים תעשייתיים ובתים פרטיים בארץ. זו יכולה להיות תרומה אדירה לאיכות הסביבה. חברת אנג'יס מציעה שירותים המבוססים על ניתוח היתכנות ובניית מפת דרכים לשימוש בחשמל חכם. השירותים שלנו כוללים הזמנות עבודה, ניהול נתונים ומכשירים, ותמיכה בתהליך המעבר לשימוש בחשמל חכם לצד תחזוקה רציפה. אנחנו מציעים תמיכה המאפשרת לכם להרוויח מהמומחיות שלנו, ולהתגבר על אתגרים. החזון שלנו רוצה לאפשר לכל צרכן חשמל להיות גם יצרן חשמל. לגוון את מקורות ייצור החשמל שלו, מלבד רשת החשמל, ולהתכתב עם שאר היצרנים והצרכנים המחוברים לרשת : באופן חכם.

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן