כנס אנרגיות מתחדשות של משקי הקיבוצים באתר טראבין, בשילוב עם ראשי המשפחה, ראשי ארגון משקי הקיבוצים, משרד האנרגיה ורשות החשמל. בכנס השתתפו, לצד משקי הדרום והנגב ומשקי הקיבוצים, גם נציגי משרד האנרגיה ורשות החשמל.

נציג מחברת צ'ינט סולאר (אסטרונרג'י), השותפה של חברת אנג'יס, נשא נאום בכנס, שהסביר את האתגרים אותם חווה האנושות כיום בתחום אנרגיה ירוקה, הפחתת פליטות וייצור חשמל מהשמש. חברת צ'ינט סולאר נכונה לעמידה ביעדים אותם הציבה ממשלת ישראל, להוספת עוד 1.5 GW של אנרגיה סולארית לרשת החשמל, עד לשנת 2020.

 

שיתוף פעולה בינלאומי

ב-22 באפריל 2017, חתמו 175 מדינות על הסכם פריז. ב-3 לספטמבר, סין ומנהיגי ארצות הברית בהאנגג'ואן, סין, הודיעו על אישור ההסכם. החזון הוא שעד שנת 2040, ייצור חשמל יהיה ממקורות נקיים, ויביא להפחתה משמעותית בפליטת גזי חממה. השימוש בכוח תרמי ואנרגיה סולארית יספקו שיפור משמעותי בתחום האנרגיה המתחדשת ויתרמו למטרה זו.

חברת Chint הינה בין החברות הגדולות בעולם לייצור פנלים פוטו – וולטאיים. לחברה יש מספר מפעלים לייצור פנלים בסין ובמדינות גרמניה, וויאטנאם ותאילנד.

 

רשת של אנרגיה מתחדשת בערים ובבתים

מיקרו-רשת עירונית היא מערכת קטנה לייצור הפצת חשמל. היא מסוגלת להשיג שליטה עצמית, ולספק חשמל בשיטות מתקדמות של חיבור עם רשת חיצונית. מיקרו רשת תעניק לבעליה שימוש זול ויעיל בכל רגע נתון ממקור גנרציה משתנה.

גם תחום צריכת החשמל הביתי יעבור מהפך, ומכשירים חכמים יאפשרו למשקי בתים לצרוך אנרגיה תוך שליטה על צריכת החשמל, כולל אספקת אנרגיה סולארית .

 

בשורה התחתונה: העולם עובר לאנרגיה מתחדשת

חברת אנג'יס היא השותפה שלכם בפרויקט הסולארי.

לכבוד הוא לנו להיות שותפים  בטרבין ובעין צורים, עבור משקי הקיבוצים.

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן