תחזוקת תחנות כוח

מתח גבוה

בתעשיית החשמל, זמן השבתה הוא מצב לא רצוי. ההשלכות יכולות להיות משמעותיות הרבה יותר מעבר לחוסר נוחות. כשלים באספקת החשמל יכולים לגרום להפסדים כלכליים ואובדן מוניטין של כל חברה , יחד עם בעיות תאימות וקנסות.

לפיכך, חשוב לבצע מדי יום תחזוקה נאותה של תחנות כוח ותחנות השנאה, הכוללות בדיקת הציוד, והקפדה על ניטור ואבחון. צעדים אלו מאפשרים זיהוי הבעיות לפני שהן הופכות לתקלות. זוהי השיטה המומלצת לחיסכון בכמויות אדירות של משאבים ועלויות.

מקפידים על התקנים המחמירים ביותר

  • בחברת ENGIS מקפידים על עמידה בתקנים המחמירים ביותר, כולל תקן ניהול סיכונים PAS 55 ו-ISO-55000. אנחנו שיטתיים בגישה שלנו ומעבירים את המומחיות הזו לארגון שלכם כך שתוכלו להעלות את הסטנדרטים של הארגון ואת המודעות לבדיקות, ניטור ואבחון.
  • ניטור פרואקטיבי ובדיקה – חשיפת בעיות כך שניתן לטפל בהן לפני שהן הופכות לכשלים.
  • הארכת תקופת חיים – עם ההבטחה כי התחזוקה נאותה, ומנוהלת בהתאם לצורך, ניתן להפחית בלאי.
  • פרמיות ביטוח מופחתות – באמצעות יישום תוכנית מקיפה של בדיקה וניטור, נסייע לכם להפוך פרמיות לנמוכות יותר בחברת הביטוח.

טכנולוגיות חדשות מגבירות את האמינות

עם בדיקות יעילות המבוססות על תוכנית אבחון, ניתן להתמודד טוב יותר עם הסיכונים, להפחית את עלויות התחזוקה הכוללת ולשפר את תכנון התקציב. מינוף פתרונות מובילים מעניק את היתרון של תובנה וניתוח ממסד הנתונים הגדול והמעמיק ביותר בתעשייה.

אנחנו מקפידים גם לחקור כל הזמן טכנולוגיות חדשות על מנת להגביר את האמינות של תפקוד תחנות הכוח. השילוב עליו אנחנו מקפידים בין בדיקות וכלי אבחון; טכנולוגיה וייעוץ; ושירותי תיקון מכני, מסייעים ללקוחות שלנו להאריך את חיי הנכסים שלהם ולמנוע שיבושים יקרים של שירות.

מקפידים על התקנים המחמירים ביותר

בחברת ENGIS מקפידים על עמידה בתקנים המחמירים ביותר, כולל תקן ניהול סיכונים PAS 55 ו-ISO-55000. אנחנו שיטתיים בגישה שלנו ומעבירים את המומחיות הזו לארגון שלכם כך שתוכו להעלות את הסטנדרטים של הארגון ואת המודעות לבדיקות, ניטור ואבחון.

הגדלת ערך הנכסים שלכם מתמקדת בצעדים הבאים:

ניטור פרואקטיבי ובדיקה – חשיפת בעיות נפרשות כך שניתן לטפל בהן לפני שהן הופכות לכשלים, או גרוע מכך.

הארכת תקופת חיים – עם ההבטחה כי התחזוקה נאותה, ומנוהלת בהתאם לצורך, ניתן להפחית בלאי.

פרמיות ביטוח מופחתות – באמצעות יישום תוכנית מקיפה של בדיקה וניטור, נסייע לכם להפוך את המקרה לפרמיות נמוכות יותר מבחינת ביטוח.

מוניטין חסר פשרות

חברת ENGIS היא חברה ותיקה ובעלת מוניטין מצוין בכל הנוגע לאחזקת ושיפוץ תחנות כוח, תוך הקפדה חסרת פשרות על מקצועיות ויעילות.

היכולות שלנו נובעות מניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום, ואנחנו משתפים פעולה עם צוות נרחב של חשמלאים, הנדסאים ואנשי מקצוע נוספים מומחים בתחום, המאפשרים לנו, באמצעות הכלים הנכונים והידע הנרחב, לתחזק תחנות כוח, כולל תיקון תקלות, שיפוץ ותחזוקה שוטפת, בהתאם לעמידה בדרישות התקנים בישראל.

ליצירת קשר מהירה