עמדות טעינה לרכב חשמלי

תחנת טעינה לרכב חשמלי

כיום, כל מי שמחפש עמדת טעינה לרכב, ניצב בפני בחירה של הרבה מוצרים אפשריים. בנוסף לקריטריונים הבסיסיים של החיפוש, יש גם ביקוש הולך וגדל לעמדות טעינה לרכב חשמלי עם פקדים חכמים.

חיבור למערכות פוטו-וולטאיות והתמודדות בשיטות מתקדמות עם עומסים משתנים במהלך טעינה של מכוניות חשמליות, הם בין השירותים המוצעים על ידי חברת ENGIS.

מהי התרומה של עמדות טעינה לרכב חשמלי?

עמדות חכמות לטעינת רכב יכולות להתחבר לאינטרנט. משמעות הדבר היא שעמדת טעינה חכמה יכלה לשלוח נתוני טעינה לאפליקציית טלפון נייד. אפליקציה כזו תאפשר לנהל את טעינת הרכב באופן דיגיטלי בכל עת.

עמדות טעינה לרכב חשמלי בניצול חכם של אנרגיה

כיום, מקורות האנרגיה הופכות להיות מבוזרות יותר ויותר. עד כה, תחנות כוח גדולות המבוססות על פחם או תחנות כוח גרעיניות הצליחו לייצר אספקה רציפה של חשמל על פי הצורך. 

רב גיוון מקורות הגנרציה מגיע ממקורות מתחדשים (רוח, שמש , מים) , ולכן הדור הבא של החשמל יהיה תלוי יותר ויותר בתנאי מזג האוויר. ימים שטופי שמש או ימים סוערים בחורף יכולים לייצר עודף משמעותי של חשמל, וימים המאופיינים ברוח קטנה או כאשר השמים מעוננים, עלולים להוביל למחסור בחשמל. מצב זה מייצג אתגר עצום לרשת החשמל הנוכחית.

העתיד כבר כאן. אבל זאת רק ההתחלה

בעתיד, מכוניות חשמליות ישמשו כאמצעי אחסון אנרגיה ניידת ויסייעו לאחסן באופן זמני את רשת החשמל המקומית (של הבית, הרחוב, המפעל). בכל פעם שיהיה צורך, ניתן יהיה לשחזר את האנרגיה לרשת החשמל על מנת לשמור על יציבות.

מכוניות חשמליות מעבירות את מהפכת האנרגיה קדימה, ובשלב הבא ניתן יהיה לפתח את הטכנולוגיה על מנת להפוך את החזון הזה למציאות יומיומית.

אנחנו עובדים על פתרונות אינטליגנטיים לשילוב מכוניות ואוטובוסים חשמליים ברשת החשמל. פתרונות עמדות טעינה לרכב וניצול חכם של אנרגיה, כפי שפותחו בפרויקטים רבים ברחבי העולם ואלו מהווים אבני הדרך של חברת ENGIS.

עכשיו הזמן להתאם את עצמכם לטכנולוגיה החדשה

אם אתם מכירים את האפשרויות הזמינות החכמות לעמדות טעינה לרכב חשמלי, ורוצים שעמדת הטעינה שלכם תתאים לטכנולוגיה העתידית, אנו בטוחים שיש לנו את הפתרונות עבורכם. אם יש לכם שאלות נוספות, אנחנו כאן.

ליצירת קשר מהירה