מהפכת אנרגיה מתחדשת באמצעות מתח גבוה

 

בכל הנוגע למתקני מתח גבוה, חברת אנג'יס מתמחה בתחזוקה חזויה: במגוון בדיקות לצד אבחון והערכה של מצב הציוד. בזכות הידע, לחברה יש את היכולות לחזות תקלות של שנאי או גנרטור אסטרטגי בתחנה.

מעבר לכך, החברה מתמחה בפענוח תוצאות חשודות של בדיקות ובסיוע לקבלת החלטות עבור ועדת השקעות, מנהלי סיכונים ומקבלי החלטות בתחנות הכוח או בתחנות ההשנאה.

 

התמחות של למעלה מעשר שנים באנרגיה נקיה

כבר למעלה מעשר שנים, חברת אנג'יס מתמחה בתחום האנרגיה הנקייה, ושימוש מצטבר באנרגיית השמש ויכולות הרוח. החברה גיוונה את פעילותה בייצור אנרגיה מתחדשת.

אימוץ טכנולוגיית האנרגיה המתחדשת תפסה תאוצה בשנים האחרונות, והיא מונעת על ידי התקדמות טכנולוגית, מחירים נמוכים יותר לפנלים סולאריים וטורבינות רוח, וכן עלייה משמעותית בביקוש לחשמל אלטרנטיבי. הציפייה היא כי הביקוש האנרגטי הקולקטיבי יגדל ב-67% עד שנת 2035.

 

הצורך במעבר לזרם במתח גבוה

הדחיפה באספקת האנרגיה דורשת שיפורים בתשתיות ומעבר למערכת רשת מודרנית יותר, המסוגלת לשלב מקורות אנרגיה נקייה והעברת כוח על פני מרחקים ארוכים. על מנת לעמוד בדרישות הגדלות והולכות לאספקה, שידור זרם ישר במתח גבוה הוא המפתח להזרמת חשמל נקי ויעיל לצרכי החשמל היומיומיים שלנו.

כיום, רוב רשתות החשמל משתמשות לסירוגין בזרם (AC), שהוא פחות יעיל לנשיאת אנרגיה על פני מרחקים ארוכים, ולכן מתרחשות הפסקות חשמל בתדירות גבוהה יחסית. ישנן טכנולוגיות המסייעות להעביר עד פי שלושה יותר חשמל ותובלה בתפזורת על פני מרחקים ארוכים יותר מאשר מערכות מסורתיות.

 

יתרונות שימוש במתח גבוה

מתח גבוה הוא הפתרון האידיאלי להעברת חשמל על פני מרחקים ארוכים, ושילוב לסירוגין של מקורות אנרגיה מתחדשים. כך, בסופו של דבר, ניתן יהיה לשפר את האיכות, היציבות והאמינות של הרשת. גישה זו יכולה להקל על המעבר המהיר משימוש בדלקים פוסיליים כגון נפט, פחם, וגז טבעי, לאנרגיה נקייה ומתחדשת.

כשהעולם דורש מעבר מהיר יותר למשאבים נקיים, פתרונות אלו חיוניים להאצת התפוצה של אנרגיה מתחדשת. באמצעות ניצול טכנולוגיות חדשות, ניתן לשלוט באנרגיה ריאקטיבית ולהעביר חשמל אקטיבי לצרכנים.

 

בשורה התחתונה: חשמל יעיל שמוביל לשיפור הכלכלה

ככל שיותר מבנים ואזורים בארץ יעברו לשימוש במקורות אנרגיה מתחדשת, המבוססת על טכנולוגיות מתפתחות, כגון אגירת אנרגיה, ניתן יהיה להשתמש בעודפי האנרגיה ולשחרר אותם לרשת בהתאם לצורך. התוצאה תהיה פתרונות משתנים אשר יכולים לשפר את האמינות של הולכת החשמל.

בחברת אנג'יס, אנו מתמחים באנרגיה נקייה ויעילה, באמצעות עבודה על פרויקטים שפועלים על מתח גבוה באזורים רבים בארץ.
תנאי האקלים בישראל מעולים לאספקת אנרגיה ברת קיימא המאפשרת להאיץ את ההתרחבות של הכלכלה בארץ.

בסופו של דבר, ניתן לתרגם את היתרונות לשכר גבוה יותר ועוני מופחת.

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן