מהו מונה נטו?

שנאי

רשות החשמל יצאה בהסדרה חדשה שנקראת מונה נטו, המאפשרת לכל ארגון פרטי או עסקי, שיש לו צריכת חשמל גבוהה וגג גדול, את האפשרות לייצר לעצמו חשמל באמצעות שימוש באנרגיה סולארית, מתוך מטרה להפחית באופן משמעותי את התשלום לחברת החשמל או אפילו להימנע לחלוטין מהתלות בה.

הסדרה זו מאפשרת חלון הזדמנויות מוגבל בזמן ובכמות, ולכן, מומלץ להקים מערכת סולארית של עד חמישים קילו וואט, שמתאימה לגג בגודל של עד שש מאות מטרים מרובעים, ללא צורך בהיתר בנייה. אז אל תדחו את היתרונות המשמעותיים של מונה נטו, וצרו קשר עם נציגי חברת אנג'יס כדי לקבל ללא דיחוי את השירות.

 

למי מתאים השימוש במונה נטו?

המעבר לשימוש בחשמל חכם מתאים למבנים תעשייתיים שיש להם צריכה גבוהה של חשמל, ובמיוחד למפעלים או ארגונים שיש להם מספר סניפים, כך שהם יכולים להעביר חשמל בין הסניפים; או למפעלים או ארגונים שצורכים חשמל בכמויות גבוהות, ויש להם שטח גג פנוי שאינו מנוצל.

 

יתרונות השימוש במונה נטו

יתרונות המעבר לאנרגיה סולארית בכלל ושימוש חשמל חכם או מונה נטו בפרט, כוללים:

 

השקעה בטוחה ורווחית

מודלים כלכליים מעידים שהשקעה במערכת סולארית במסגרת של הסדרת מונה נטו, מניבה למפעלים או ארגונים רווחים משמעותיים, בניגוד להשקעות אחרות. כך ניתן להגדיל את שורת הרווח בעקבות החזר ההשקעה.

 

חשמל סולארי יותר זול מהתעריפים של חברת החשמל

מערכות סולאריות מאפשרת ייצור חשמל לצריכה עצמית במחיר שאינו משתנה, העומד על 33 אגורות לקוט"ש לתקופה של 25 שנים.

 

שליטה בהוצאות החשמל באמצעות קיבוע המחיר

זוהי ההזדמנות לשלוט בהוצאות החשמל של הארגון או המפעל שלכם, היות וקיבוע מחיר החשמל לפרק הזמן של 25 שנים, מאפשר לכם לשלוט בתקציב העסקי, לצפות בביטחון את הוצאות החשמל, ובכך להרכיב תכניות עסקיות מתוכננות היטב.

 

ניצול נכון של המשאבים העסקיים

לארגונים או מפעלים, שיש להם שטח גדול של גג שאינו מנוצל היום למטרות רווחיות, זוהי ההזדמנות להרוויח כסף מהשטח הפנוי.

 

אפשרות לאחסון חשמל עודף

במצב בו המערכת הסולארית מייצרת חשמל בכמות שהיא מעבר לצריכה בפועל, כמו למשל בתקופת חגים או במהלך סופי השבוע, החשמל העודף מוזרם לרשת ומאוחסן בקרדיט של כספי חשבון החשמל, המפעל או הארגון צובר קרדיט כלכלי עד לפרק זמן של שנתיים בהתאם למחיר החשמל במועד ההזרמה לרשת.

 

תרומה לאיכות הסביבה

מומחי סביבה, מדענים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים כבר מכירים ביתרונות המעבר לחיים ירוקים ומכירים באיכויות ויתרונות השימוש במערכות סולאריות, כתרומה לאיכות הסביבה.

המגמה העולמית בתחום זה מצביעה על העובדה לפיה פעולות ירוקות אמיתיות משפרות את הקשר של ארגונים לסביבה, את יעילות התפקוד בארגון, ואת התדמית שלו בעיני הציבור.

 

ובואו לא נשכח את מילת הקסם: מקור אנרגיה חינם

השמש בישראל זורחת בשפע במשך רוב ימות השנה, והיא זמינה ללא עלויות. לכן חשוב לדעת כיצד להפיק ממנה את כל היתרונות ולנצל את האיכויות שלה על מנת להגדיל את הרווחים.

צוות ההנדסאים בחברת אנג'יס מתכננים מערכות חשמל חכם ומיומנות באחזקת המערכת כך שתוכלו לנצל בקלות וביעילות את כל היתרונות הגלומים במעבר לאנרגיה סולארית.

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן