חשמל סולארי לבית

solar-panel-array-1591358_640

שנת 2019 עתידה להיות שנה מסיבית בתחום התקנת מערכת חשמל סולארי לבית, כי בישראל, כמו במדינות רבות בעולם, כבר התחילו להפנים את יתרונות השימוש באנרגיה חדשה, ובמיוחד את יתרונות החיסכון בעלויות החשמל לבית, כמו גם התמיכה בסביבה.

אז אם אתם חושבים על התקנת פאנלים סולאריים כדי להפחית את חשבונות החשמל שלכם, זה הזמן לעשות זאת. חברת אנג'יס מתמחה בניצול אנרגיית השמש למגוון מטרות של שימוש במגזרים עסקיים ופרטיים, ומציעה שירותי התקנה, תחזוקה ומעקב.

ממשיכים לצרוך חשמל כרגיל, רק ביעילות

מערכת חשמל ביתית היא מערכת שמחוברת לרשת, בגודל שמגיע עד 15 קילוואט, כשחברת החשמל בישראל מאפשרת סטייה של עד 10 אחוזים בין הספק המערכת שמחוברת לרשת החשמל, לבין ההספק שמותקן על הפנלים. בשיטה זו, מערכת חשמל סולארי לבית, בגודל הגדול ביותר שמותר היום להתקנה, היא מערכת שגודלה 16.5 קילוואט.

במילים אחרות, מערכת אנרגיה סולארית לבתים, היא מערכת שמחוברת לרשת ופועלת בעיקר על ניצול אנרגיית השמש.

מערכת כזו כרוכה בהתקנה פשוטה של פאנלים סולאריים על גג הבית, ומציעה מהפך ניצול אנרגיה שממיר את כוח DC שמיוצר על ידי פאנלים סולאריים לכוח AC, סוג הכוח שהבית משתמש בו. המערכת מחוברת לרשת החשמל באמצעות תיבות מטר ומד סולארי מיוחד.

מה היא מערכת שמש היברידית?

מערכת סולארית היברידית היא מערכת סולארית לבית שמחוברת לרשת, בעלת סוללה סולארית לאחסון אנרגיה. היא מציעה את הטוב שבשני העולמות, כי אפשר לאחסן אנרגיה עודפת בסוללה על מנת לקבל גיבוי במהלך הפסקת חשמל, או להשתמש בה בשעות הערב כשהחשמל בפעילות שיא.

היתרון הוא שעדיין יש את החיבור לרשת ואין צורך להסתמך במאת האחוזים על השמש והסוללה. זה אומר שאפשר להתקין מערכת קטנה יותר לאחסון אנרגיה, בהשוואה למערכות ביתיות אחרות או למערכת רשת ציבורית.

אגירת אנרגיה מעצימה את החיסכון

חברת אנג'יס מציעה, בין היתר, גם שירותי מדידה, התקנה ותחזוקה של מערכות סולאריות ביתיות או למרכזים תעשייתיים, והצוותים המומחים של החברה מעניקים גם שירותי ייעוץ לגבי הערך הכלכלי של אגירת אנרגיה עודפת לשימוש בימים קרים או בלילות, ובכך להוזיל באופן משמעותי את עלויות החשמל.

אז מבחינת 99% מבעלי הבתים שמחוברים לרשת הציבורית, מערכת חשמל סולארי לבית מתחברת בהתקנה פשוטה לרשת, ומבצעת את כל השימושים שחשמל "רגיל" מבצע, רק בחיסכון משמעותי, ניכר ובולט בחשבונות החשמל.

מה היא מערכת חשמל סולארית מחוץ לרשת?

כפי שהשם מרמז, מערכת חשמל מחוץ לרשת היא מערכת פאנלים סולאריים שאינה מחוברת לרשת הציבורית.

מערכות אלו יכולות לשמש גם ככוח חשמל לבית באזורים שממוקמים מחוץ להישג חיבור לרשת או במקומות שבהם נדרש כוח נייד כמו למשל לשימוש בסירות או קרוואנים או כל מקום ממונע אחר שנדרשת בו גישה לחשמל.

בשורה התחתונה

חברת אנג'יס פועלת בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בתחום האנרגיה הסולארית בסין, באירופה ובארצות הברית, ומפעילה צוותים מקצועיים עם רמת מיומנות גבוהה וניסיון עתיר שנים בתחום האנרגיה הסולארית, עם מערך שירותים מקיף ושלם של ייעוץ, התקנה, תחזוקה ושימור מערכות סולאריות ביתיות או ציבוריות.

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן