חשמל חכם

מגדלי עזריאלי

אנרגיה נחשבת למשאב גיאופוליטי, כלכלי ואסטרטגי. העולם מתעורר להבנה כי צריכת אנרגיה בלתי מבוקרת יכולה להשפיע באופן שלילי על הסביבה. בחברת ENGIS מודעים לכך ופועלים כדי לספק פתרונות לאתגרים המורכבים בתחומי האנרגיה והתשתיות.

חשמל חכם מאופיין ביתרונות רבים המאפשרים שליטה על החשמל בהפעלה בטוחה, קלה ונוחה. הרכבת מערכת חשמל חכם מאפשרת גם חיסכון משמעותי בחשבונות החשמל, ותרומה משמעותית לאיכות הסביבה. כל "ארגון", יכול להפוך את ניהול החשמל שלו, לניהול חכם: בית, בניין, רחוב, קמפוס או עיר.

משמעות ה"חשמל החכם" היא ניהול חכם של מגוון מקורות אנרגיה. כל ארגון שיש לו חיבור לרשת החשמל, לצד ייצור חשמל ממקור סולארי, גנרטור דיזל, רכבים חשמליים ועוד (רוח, גלי ים , גלגל תנופה, תא דלק ) יכול לצרוך חשמל בצורה חכמה כשבכל רגע נתון צריכת החשמל היא מהמקור הכי יעיל, זמין, נקי וזול באותו הרגע.

הידע והניסיון עתיר השנים שלנו הוביל אותנו לפיתוח מודל חדש של חשמל חכם המאפשר שילוב של מקורות אנרגיה באמצעות בקרה, ניטור ותקשורת אינטליגנטית של צריכת אנרגיה.

המרכיב החיוני של רשת חכמה הוא חשמל חכם

מונה חשמל חכם שמתעד את צריכת האנרגיה הפוטנציאלית במרווחים של שעות או דקות, לצד תקשורת דו כיוונית בין המונה לבין המערכת המרכזי, הוא אבן הבניין הראשון בבניית מערכת לצריכה חכמה של חשמל.
מוני חשמל חכמים יכולים לאסוף מידע, כך שהצרכנים יכולים לראות בזמן אמת בכמה אנרגיה הם משתמשים, ולהתאים את השימוש שלהם. 

בו בזמן , מונה חכם יכול לדווח למרכז איסוף נתונים או ל"מנהל המערכת" (המקומית, העירונית או הלאומית) על צריכת החשמל בארגון או באזור עליו הוא מופקד.

עלויות שמתאימות לכל תקציב

מערכת חשמל חכם ניתנת להתקנה בשלב הקמת בניין או בשלב שיפוצים. חשוב להבין שטווח המחירים של מערכות אלו הוא נרחב, ולכן נציגי חברת ENGIS מייעצים לכל לקוח על התאמת מערכת המאפיינת את צריכת החשמל שלו.

באתר זה תוכלו לקבל מידע מקיף גם על היבטים נוספים כגון רמת התאמת מערכת חשמל חכם לבניין, איכות תפקוד המערכת והפתרונות החשובים אותם ניתן לקבל מהתקנתה. בתוך מספר חודשים מהתקנת המערכת, ניתן להיווכח בשינויים משמעותיים בחשבונות החשמל, ובתוך פרק זמן קצר כבר ניתן להשיב את העלות הראשונית של התקנת מערכת חשמל חכם בבניין.

ליצירת קשר מהירה