מהו גג סולארי ואיך הוא עובד?

פאנלים סולאריים

גג סולארי נחשב לפריצת דרך מדהימה בטכנולוגיית ניצול השמש לייצור חשמל נקי, ומשנה את האופן שבו אנשים חושבים על אנרגיה. הוא נראה בדיוק כמו גג רעפים רגיל, אבל הוא מרופד בפאנלים סולאריים המיוצרים מגבישים דקים שרותמים את האנרגיה מהשמש במשך כל היום.

 

הרעיון הוא לספק לבעלי בתים גרסה חדשה ומשופרת של פאנלים סולאריים גמישים וזעירים, והמטרה של חברת אנג'יס היא למכור את המוצר החשוב כמו שיטת החלפת גג אטרקטיבי במיוחד, לניצול השמש כהשפעה משמעותית על חשבונות החשמל ותרומה ניכרת לאיכות הסביבה.

 

אבל מהם בדיוק היתרונות של גג סולארי ואיך הוא שונה מפאנלים סולאריים?

זהו שילוב נהדר של עמידות ועוצמה, המאפשר לייצר כמויות עצומות של חשמל לשימוש כל הבית, במקום להיות מוגבלים לכמות האנרגיה המתאפשרת על ידי התקנת פאנלים סולאריים.  בנוסף, לאריחי PV סולאריים יש תמיכה מבנית מעולה וברוב המקרים הם עומדים במהירויות רוח של עד שמונים קילומטרים לשעה, ויותר.

לא רק שניצול כוח השמש מתאפשר לייצור חשמל בכמויות גדולות, יותר, גם קל להתקין גג סולארי. פאנלים סולאריים, שבאופן מסורתי נוצרים מתאי סיליקון, אותם יש לקדוח על הגג, הגג הסולארי אינו דורש כל עבודות קידוח, היות וזהו הגג של הבית עצמו.

 

התקנת גג סולארי

אריחים לגג סולארי יכולים להיות מחוברים לגג באמצעות יחידות משולבות, או שהם יכולים להיות מוצמדים לגג. הפנלים מותאמים במדויק למידות הגג. תכונה ייחודית אחת של שימוש בגג סולארי הוא שהפאנלים אינם צריכים להיות ממוקמים בזווית ישרה מול השמש. הם מייצרים חשמל רק כל עוד יש קצת אור יום, ולכן ניתן להשתמש בשני הצדדים הקדמיים והאחוריים של הגג.

מבחינה אסתטית, גג סולארי משתלב היטב עם הסגנון והאדריכלות של הבית ומספק את כל היתרונות של אנרגיה סולארית מבלי שניתן יהיה להבחין בשינוי או הבדל כלשהו מגג רגיל.

 

הצלחה לטווח הארוך בטכנולוגיית הבנייה

אחרי הכול, ייצור חשמל ישיר, באמצעות גג סולארי, נחשב למוצר מתקדם עם אינסוף אפשרויות חיסכון.

הגגות המיוצרים על ידי חברת אנג'יס מוצעים כגג דו תכליתי ופתרון סולארי, ואריחי הגג הארוכים והדקים מתחברים לגג תוך שילוב עם אריחי בטון שטוח, בהתאמה. גישה זו מאפשרת שימוש יעיל ביותר בתאי סיליקון סולאריים, ליצירת חשמל נקי.

 

פחות תחזוקה, יותר כוח ובלתי ניתן לגילוי

גג סולארי יכול להיראות כל כך טבעי, עד שכמעט בלתי אפשרי להבדיל אותו מגג רעפים רגיל. למרות שהוא יקר יותר, הוא משתלם בטווח הארוך: כשמייצרים יותר אנרגיה, חוסכים יותר כסף ומעלים את הערך של הבית בשל המראה הטוב יותר מבחינה אסתטית.

עכשיו אתם מבינים יותר באריחים סולאריים, צרו קשר עם נציגי חברת אנג'יס כדי לעבור לשימוש באנרגיה סולארית, ולהפחית באופן משמעותי את עלויות החשמל שלכם.

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן